Prodejní dobou o Vánocích Vás určitě potěšíme Samozřejmě Vaše objednávky přijímáme už nyní a jako obvykle nejpozději 3 dny předem

DATUM / KALENDÁŘNÍ DEN / PRODEJNÍ DOBA

23.12. SOBOTA 6 - 14
24. - 26.12. NEDĚLE AŽ ÚTERÝ zavřeno
27.12. STŘEDA 6 – 17
28.12. ČTVRTEK 6 - 17
29.12. PÁTEK 6 - 17
30.12. SOBOTA 6 - 12
31.12. - 2.1. NEDĚLE AŽ ÚTERÝ zavřeno
3.1. STŘEDA 6 - 17

 

 

PODNIKOVÁ PRODEJNA

na adrese pekařství : Mitrovická 67, Ostrava- Stará Bělá:  Google Maps

Prodejní doba:  pondělí - pátek  6:00 - 17:00

                        soboty, neděle a svátky zavřeno

Kromě ranního teplého chleba pro Vás pečeme od pondělí do pátku každé dopoledne kompletní sortiment běžného pečiva, loupáčků a koláčků.

Vaše objednávky a rezervace výrobků (více v sekci objednávky), náměty a připomínky přivítáme osobně na prodejně nebo na telefonních číslech: 596 769 441, 774 505 676 (T-mobile)

Prodej pečiva a mouky na zkrmení - nabízíme k okamžitému odběru smetkovou mouku (neznečištěnou) a chléb, vše vysušené při teplotě 70st.C.

 

SMLUVNÍ PARTNEŘI - ODBĚRATELÉ

Chléb a pečivo rozvážíme v časných ranních hodinách od pondělí do soboty v Ostravě a nejbližším okolí. Našimi odběrateli jsou tuzemští podnikatelé a společnosti podnikající v maloobchodě, cateringu nebo stravovacích službách. Všem odběratelům poskytujeme reklamní materiály s informacemi o naší pekárně a výrobcích pro zákazníky.

Máte-li zájem o spolupráci, kontaktujte nás prosím na výše uvedeném telefonním čísle, dohodneme termín návštěvy u nás nebo na Vaší provozovně spojený s představením našich výrobků, včetně ochutnávky a seznámení s aktuálním velkoobchodním ceníkem.

Slevy: Při vyšších odběrech nabízíme smluvní slevy z aktuálních cen a pro odběratele s výhradním zastoupením platí zpětný odběr do 10% nakoupeného objemu chlebových výrobků za účtovací období. Zajímavé slevy poskytujeme také při vlastním odvozu.

Provize:  Za každý dohodnutý uskutečněný obchod se třetí smluvní stranou, trvající minimálně 3 měsíce, případně jednorázový v objemu nad 10tis. Kč, nabízíme dohodci smluvní provizi.

Reference na nás Vám mohou poskytnout např.:

"Náš Grunt" ve Frýdku-Místku, Hlučíně a Ostravě

Budoucnost SD

SEVAL spol. s r.o.

Pan Petr Škrábek - House catering

Domov pro seniory Zlaté slunce

Hospůdka "U Machů" v Polance n/O

"Chuť farmy" v Mariánských Horách

"U nás z farmy" v Ostravě - Výškovicích


Děkujeme všem zákazníkům za projevenou přízeň a obchodním partnerům za spolupráci.